Drżenia rąk u miesięcznego dziecka

Proszę o pomoc synek ma miesiąc zauważyłam że drżą mu rączki raz jedna raz druga przeważnie gdy zasypia lub wybudza się czasem nóżka a parę dni temu główka co to może być dodam że synek po urodzeniu dostał 7 pkt Apgarmiał umiarkowaną lub średniego stopnia zamartwice oraz dokomorowy nieurazowy krwotok st 1 po 3 tyg wykryto niewielką torbiel przegrody przezroczystej.Czym są spowodowane te drżenia i po jakim czasie miną ?Z góry dziękuję za odpowiedz.Pozdrawiam

Jeżeli są to drżenia mimowolne podczas zakupienia, podobnie jak u dorosłych nie są one patologią. Są naturalne. W razie wątpliwości proszę skonsultować dziecko i neurologa dziecięcego, gdzie i tak powinna Pani umówić kontrolę.