Drżenie ciała, uciski w skroniach i zawroty głowy

Witam cały drżę jakby mnie padaczka brała,mam też uciski w skroniach i zawroty głowy,chodzę jak pijany potykam się, mowę mam czasem nie wyrażną. Nie toleruję upałów strasznie się pocę objawy te nasilają się myślę że zemdleje,serce wali jak młot kłucia z lewej strony serca ale cisnienie w normie.Dodam że jestem nerwowy a jak te objawy się nasilą to jestem nawet agresywny.Co mi jest do kogo się udać prywatnie bo rodzinny dał mi skierowanie do psychologa parę razy byłem ale stwierdził że wszystko ok

Po wykluczeniu przyczyn internistycznych np. zaburzeń czynności tarczycy, tężyczki i innych proponuję udać się na konsultację do psychiatry. Specjalista po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego będzie mógł postawić diagnozę i dobrać odpowiednie postępowanie. Oceni też nasilenie Pana objawów i zdecyduje, jeśli będzie taka potrzeba, o zastosowaniu farmakoterapii, psychoterapii lub obu metod łącznie.