Drżenie mięśni oraz problem ze spaniem i chodzeniem przy tężyczce

Tężyczka brała wit d 7000j, Magne b6 2x 2tab,magneb6 fast na noc. Wydalanie mocz Mg 243, Ca 428, K- w norm. Witd -37.Bierze 1x Magne b6,1x Magnum forte375 ,1x3000 wit D,1x1000Calperos, 1x Kaldyum, Utrzymuje się drżenie mięśni ,problem ze spaniem ,z chodzeniem (uginanie nóg w kolanach)i hiperwentylacją ( alergik)przy głębokim oddechu uginają się nogi ,W jakiej postaci pobierać Mg żeby był przyswajalny i co mamy robić dalej czy to ustąpi bo po miesiącu niewielka poprawa prosimy o pomoc 1x

Być może należy zweryfikować rozpoznanie czy objawy są spowodowane tylko tężyczką, albo pogłębić diagnostykę tężyczki i poszukać jej przyczyny.