Drżenie ręki, mrowienie, zaburzenia mowy a rak szyjki macicy

Teraz pyt.dotyczące mnie.Choruję na raka szyjki,on jest jakby może nieaktywny,boli mnie czasem w boku jak długo przed operacją,ale od pewnego czasu mam drżenie ręki l.i nogi l.Mrowienie oraz dziś zauważyłam u sb.niedociągnięcia mowy,obawiam się o udar,mam podwyższony cholesterol oraz trójglicerydy.Zwężony krążek c3c4c5.Na pogotowiu dostałam zastrzyk relanium ponieważ bałam sie o zator,miałam D-Dimery-wynik wyszedł ponoć praw.Mam miec kardiologa,na rtg płuc i serca jest zrost przeponowo-płucny.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę postępować wg zaleceń lekarza, z którym się Pani konsultowała. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości, sugeruję weryfikację diagnozy u lekarza POZ.