Duszący kaszel, chrząkanie i nadmiar wydzieliny z nosa

Co zrobić gdy kilku lekarzy wciąż nie jest w stanie mi pomóc? Zmieniam tylko leki, które praktycznie nic nie poprawiają. Męczę się już od roku z czymś co życiu bezpośrednio nie zagraża ale i nie pozwala żyć, pracować nawet się wyspać! Rodzinny wysyła do alergologa, a tam dostaję tylko co raz to nowe leki... i nic sie nie zmienia. Duszę się w nocy od kaszlu, chrząkam cały dzień i przełykam nadmiar wydzieliny z nosa co dwie trzy minuty. Co mogę jeszcze zrobić? Jakieś badania? Pomocy!

Lek. Tomasz Budlewski

Bez bezpośredniego badania cieżko udzielić konkretnej porady. Może zaproponować wizytę u laryngologa być może problem tkwi w zatokach?