Duszności i bóle w klatce piersiowej u 21-latki

Witam szanowne grono specjalistów, mam 21 lat często boje się ze umrę zemdleje ze nikt mnie nie uratuje, mam dusznosci bole w klatce czeste , dziwne uczucie w glowie ... czesto pytam osoby bliskiej czy tez tak ma np widze cos przed oczyma pytam czy tez tak ma lub kontroluje tetno czyjes na szyji poniewaz czesto sybko bije mi serce , badania morf ksiazkowe , hemokryty i hemoglob ciut nizsza d minimum , blagam podpowie ktos z Panstwa ? Prosze o kilka odpowiedzi Bardzo!!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże psychogenne. Wskazana jest wizyta u lekarza psychiatry. Do poradni leczenia zdrowia psychicznego nie jest wymagane skierowanie.