Dwa testy pozytywne, jeden negatywny. Czy moja dziewczyna jest w ciąży?

Witam!
Dnia 6.12.2010 r. uprawiałem seks z dziewczyną, 8.12.2010 r. dostała miesiączki, dnia 15.12.2010 r. zrobiła test i wyszedł negatywnie. Dnia 14.12.2010 r. znów uprawiałem seks z dziewczyną oraz dnia 17. i 20.12.2010 r. dziewczyna zrobiła testy, wyszły pozytywnie, chcąc potwierdzić, zrobiła kolejny dnia 21.12.2010 r., wyszedł negatywnie, nie ma żadnych objawów ciąży.
Czy jest w ciąży? Proszę o szybką odpowiedź!

Dzień dobry!
Niestety są dwie możliwości albo test był pozytywnie dodatni, albo test, który był ujemny, był np. wykonany z rozcieńczonej próbki moczu. Jest proste rozwiązanie. Najlepiej dziewczyna powinna wykonać badanie poziomu beta HCG z krwi, które wszystko jednoznacznie rozstrzygnie.
Jeśli będzie poziom >2 to znaczy, że Pańska dziewczyna jest w ciąży.
We wczesnej ciąży nie muszą być odczuwalne „objawy” ciąży.
Z poważaniem