Dwa zabiegi lipolizy iniekcyjnej

Witam, w tym roku miałem wykonywane 2 zabiegi lipolizy iniekcyjnej Aqualyx na podwójny podbródek, odpowiednio w maju i czerwcu. Chciałbym poddać się jeszcze jednemu, ostatniemu zabiegowi. Słyszałem, że odstępy pomiędzy poszczególnymi zabiegami powinny wynosić ok. miesiąca. Stąd moje pytanie, czy jeżeli odstęp pomiędzy zabiegami będzie wydłużony, o np. 4 miesiące, to czy efekty będą mniejsze, słabsze niż w przypadku regularnych, co miesięcznych zabiegów? Pozdrawiam

Zabiegi wykonywane preparatem Aqualyx nie powinno się wykonywać częściej niż co 15 dni. Tak były też wykonywane w badaniach klinicznych. Wykonanie kolejnego zabiegu po czasie dłuższym nie powinno mieć wpływu na jego skuteczność. Ta natomiast zależy od ilości preparatu i techniki podania