Dzwonienie i szumy uszne u 48-letniej osoby

Maz ma 47 lat i od 3 tygodni maz odczuwa dzwonienie w glowie szczegolnie w godzinach rannych. Ten objaw odczuwa kiedy probuje odwracac glowe na boki jest to dzwonienie krotkotrwale. I jest to jedyny objaw krtory wystepuje nie ma innych objawow. Do tej pory maz na nic sie nie leczyl wiec nie wykonywal zadnych badan. Zalezalo by i zeby nakierunkowac jakie pwinien wykonac badania w jakim kierunku. Bardzo prosze o pomoc.

Na podstawie tych kilku zdań trudno wnioskować jakie jest pochodzenie dolegliwości. Należy udać się d neurologa i laryngologa inaczej lista badań będzie długa i kosztowna.