EEG i zawroty głowy
witam miałam robione badania eeg wynik zaburzenie czynności bioelektrycznej mózgu z cechami uogólnienia i badanie rtg wynik zwężenie szczeliny między kręgowej c5/c6 oraz niewielkie zmiany zwyrodnieniowe w otoczeniu mam zawroty głowy proszę o poradę

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Witam! Przedstawione objawy najprawdopodobniej związane są ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów kręgosłupa. Proszę zgłosić się do neurologa który wdroży odpowiednie postępowanie.