Fagmenty odpowiadające adenoma tubulare cum displasia glandularum levis

proszę o przetłumaczenie wyników badania histopatologicznego o treści " Colitis chronica medii gradus. Ponadto fragmenty odpowiadające adenoma tubulare cum displasia glandularum levis. Nie można ocenić stanu szypuły" Z góry dziękuję Anna

Nie potrafię odczytać tego wyniku!!! Myślę , że powinien skonsultować się lekarz kierujący na badanie z lekarzem opisującym to badanie!!! zż