Flat urothelial hyperplasia with reactive atypia sine dysplasia et neoplasmate

Witam, co oznacza rozpoznanie "Flat urothelial hyperplasia with reactive atypia sine dysplasia et neoplasmate"?

Lek. Magdalena Pikul

Hiperplazja nabłonka płaskiego dróg moczowych z atypią na tle reaktywnym bez cech dysplazji i nowotworzenia (wykluczono nowotwór złośliwy, nie stwierdzono raka)