Fragment błony sluzowej pokryty nabłonkiem wielowarstwowym płaskim

Witam potrzebuje informacji z wyniku histopatologicznego. Fragment błony sluzowej pokryty nabłonkiem wielowarstwowym płaskim. Nabłonek nieznacznie rozrośnięty akantotycznie. Miejscami pod nabłonkiem przewlekłe aktywne zapalenie. Neutrofile tworza powierzchowne nadżerki. Naczynia pomnożone i w okół nielicznych widoczne są mierne skupienia komórek zapalnych.komórki zapalne obecnie są również wokół gruczołów. do tego wynik bekteria haemophilius influenzae.Jakie badania dla powt.mogę zrobić.
Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wynik wskazuje na zapalenie bakteryjne. Jrednakże nie napisała Pani, skąd pobrano wycinek i dalsza interpretacja nie jest możliwa. Pozdrawiam