Fragment błony śluzowej pokryty akantotycznym nabłonkiem wielowarstwowym płaskim

Dzień dobry. Ostatnio miałam pobierany wycinek ze sromu ... Fragment błony śluzowej pokryty akantotycznym nabłonkiem  wielowarstwowym płaskim ze skąpym naciekiem limfocytarnym  zlokalizowanym podnabłonkowo obraz niespecyficzny ... Co oznacza ten wynik Panie doktorze???

Lek. Tomasz Budlewski

Ajakie objawy? Sadze ze warto jest wykonać rozszerzona diagnostykę.