Fragmenty polipa włókniasto-gruczołowego szyjki macicy pokryty nabłonkiem wielowarstwowym płaskim

Otrzymałam wyniki badań. Mam 40 lat. Strzęp endom. z cechami sekrecji.Fragment polipa gruczoł. endometr. i fr. endometrium z cechami wydzielania. frag.polip włokniasto gruczolowego szyjki macicy pokryty nabłonkiem wielowarstwowym płaskim. Co to oznacza? Czy powinnam się martwić?
Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze konieczna jest dalsza obserwcaj i odpowiednia diagnostyka. prosz ekoniecznie udać sie do lekarza ginekologa.