Jak rozumieć fragment błony śluzowej części nadwpustowej pokryty częściowo normotypowym nabłonkiem płaskim?

Witam! Otrzymałam wynik hist-pat. 1. Fragment błony śluzowej części nadwpustowej pokryte częściowo normotypowym nabłonkiem płaskim, częściowo nabłonkiem gruczołowym typu wpustowego z cechami metaplazji jelitowej, bez dysplazji 2. fragment błony śluzowej części przedodżwiernikowej w przełyku (+), nieaktywnym naciekiem zapalnym, bez zaniku,metaplazji jelitowej i dysplazji Najbardziej niepokoi mnie nabłonek gruczołowy typu wpustowego, czy to jest niepokojące Dziękuje za odpowiedź!

Lek. Tomasz Budlewski

wynik moze wskazywać na przełyk barretta konieczna wizyta u gastroenterologa