Fragmenta adenomatis tubulo w wyniku badania histopatologicznego

Rozpoznanie histopatologiczne. odbytnica: 302682 :fragmenta adenomatis tubulo - villosi cum dysplasia mediocris gradus ( low grade ) szypuła niewidoczna. Czy okreslenie szypuła niewidoczna oznacza że wycinek został pobrany zbyt płytko?
Aleksander Ropielewski

Jestto polip typu mieszanego, który mógł nie posiadać szypuły. Odpowiedź na to pytanie należy kierować bezpośrednio do lekarza wykonującego kolonoskopię.