Adenoma tubulare cum dysplasia minoris gradus w wyniku badania u 68-latka

Witam proszę o interpretację wyniku ojca ma 68 lat.WYNIK BADANIA : Esica. Adenoma tubulare cum dysplasia minoris gradus - low grade dysplasia. Szypuła niewidoczna. Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Gruczolak cewkowy czyli nowotwór łagodny , z łagodną dysplazją małego stopnia, aczkolwiek nie została opisana szypuła. Proszę udać się do lekarza wykonującego zabieg.

Piotr Pilarski

Gruczolak cewkowy z dysplazją średniego stopnia. Nie ma konieczności monitorowania.

Pozdrawiam.