Fragmenta Deciduae Gravidicae

Proszę o pomoc. Odebrałam dzisiaj wynik histopatologiczny. Rozpoznanie mikroskopowe : FRAGMENTA DECIDUAE GRAVIDICAE . Co oznacza ten wynik? czy jest dobry? Czy mam powody do niepokoju ? Jest to wynik badania histopatologicznego po ciąży obumarlej.

W wyniku nic nie jest napisane o obecności patologii (nieprawidłowości). Proszę na spokojnie udać się na kontrolę do ginekologa prowadzącego , zż