Fragmenta epithelii paraepidermoidali metaplastici

Witam mam następujący wynik histopatologiczny: Endometrium dyshormonoticum estrogenicum partim cum signis hyperplasiae glandularis. Fragmenta epithelii paraepidermoidali metaplastici. Co to znaczy czy mam się bać czegoś złego Pozdrawiam Grażyna
Lek. Tomasz Budlewski

Endometrium ze zmianami hormonalnymi częściowo z objawami hiperplazji gruczołowej. Fragmenty metaplastycznego nabłonka paraepidermalnego. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu oraz łącznej analizie wykonanych badań będzie można zastosować odpowiednie dalsze leczenie.