Fragmenta glandularum canalis cercicalis w wyniku badania histopatologicznego

Witam. Chodzi mi o interpretacje wyniku histopatologicznego .Kanał: fragmenta glandularum canalis cercicalis. Jama:Endometrium polyposum cum signis atrophiae.
Lek. Tomasz Budlewski

Wynik przedstawia w kanale: fragmenty gruczołów błony śluzowej kanału szyjki macicy, natomiast w jamie: polip błony śluzowej macicy z objawami zaniku. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.