Co może oznaczać wynik badania histopatologicznego 61-letniej osoby?

Proszę o interpretację: Fragmenta adenomatis tubularis cum dysplasia epithelii glandularum gradus minoris, polypus hyperplasticus et fragmentum tunicae mucosae intestini crassi. dziękuję
Lek. Tomasz Budlewski

gruczołowatość cewkowa z dysplazją nabłonka gruczołowów stopnia małego, polip hiperplastyczny z fragmentami błony śluzowej jelita grubego.