Fragmenty wyrodniejącej, częściowo martwiczo-krwotocznie i zapalnie zmienionej doczesnej

Nie mam aktualnie możliwości udania się do lekarza dlatego bardzo proszę o interpretację wyniki histopatologicznego: Fragmenty wyrodniejącej,częściowo martwiczo-krwotocznie i zapalnie zmienionej doczesnej,ogniskowo naciekanej przez trofoblast,skupienia częściowo wyrodniejących,unaczynionych kosmków ciąży wczesnej.Fragmenty endometrium późnowydzielniczego,częściowo martwiczo-krwotocznie zmienione.

Lek. Tomasz Budlewski

w podanym opisie nie ma jednoznaczych cehc stwierdzajacych przyczyne zmian, konieczna wizyta u lekarza ginekologa, byc moze warto byloby wykonac badnia w kierunku zespolu antyfosfolipidowego.