Gęstość w normie bez widocznych zmian ogniskowych w wątrobie
Wynik usg "watroba gestosc w normie bez widocznych zmian ogniskowych tylko w 7 segmenciewidoczne ognisko plynowej gestosci bez widocznego wzmocnienia kontrastowego o wielkosci 11 mm" jak to rozumiec?

MĘŻCZYZNA, 48 LAT ponad rok temu
Magdalena StusiĹska
73 poziom zaufania
Oznacza to że ma Pan w wątrobie torbielkę wielkości 1,1cm. Takie niewielkie zmiany się zdarzają w zdrowym narządzie i jeśli się nie powiększają są niegroźne.