Glikemia na czczo i badania krwi

Prosiłbym o wyjaśnienie badań krwi. : glikemia na czczo-93mg%, sód - 141 mmol/l, potas- 4.07 mmol/l, chlorki- 106 mmol/l, kreatynina-0.81 mg%, e-GFR-60ml/min/pc, cholesterol- 146mg%, triglic-132 mg%, Alat-14IU/I, Aspat-21 UI/l, GGTP-13 U/L, bilirubina całkowita-0,40 mg/dl, Wapń-2.29 mmol/l. Dodam, że ciągle mam zimne stopy i kolana. Mam podejrzenie padaczki a z tego co sie dowiaduje z wypisu to ze mna ogolnie nie jest dobrze..

Wyniki prawidłowe . Jeżeli jest Pan otyły można uzupełnić badania o test obciążenia glukozą
( wymagane skierowanie od lekarza ) . Zimne stopy - to objaw bez znaczenia .
Pana wpis sugeruje nerwicę . Proponuję udać się do lekarza podstawowej opieki, który zapewne skieruje na odpowiednie badania aby potwierdzić dobry stan zdrowia