Gorączka, ból głowy i wyniki badań krwi i moczu u 4-latka

Witam, mam 4 letniego synka, który od 3 tygodni często gorączkuje w granicy 39,8 przy czym temperatura pojawia się w kilka minut i nie chce spadać po podanych lekach.Do tego ma okropny ból głowy i zawroty.Robiłam mu badania i z moczu wynika że ma aceton 15 mg/dl oraz wbc 11,65 k/ul, lym# 3,93 k/ul, mon# 1,32 k/ul, mon% 11,3 %, eos#0,48 k/ul, rbr 4,39nm/ul, hgb 12,2 g/dl, hct 36,8%, dodatkowo crp 38 i od ponad 4 miesięcy mocno powiększone węzły chłonnei jest bardzo blady.Co to może znaczyć?

Najprawdopodobniej mamy do czynienia z tz periodic disise - choroba okresowa ,dobry pediatra nefrolog będzie wiedział o co chodzi, zrobiłbym też EEG