Grudki pomigdałkowe u 55-letniej osoby

w pażdzierniku usunelam migdaly z lewej strony mam jakies zgrubienie jakby zostalo troche migdalka i na jezyku po tejsamej stronie dziwne czerwone zgrubienia to mni zaczyna kłuc pani dr.powiedziala ze to grudki po migalkowe i zejdzie prosze mi napisac cczy to tak naprawde jest czy mam sie niepokoic i isc z tym do innego lekarza mam juz 55 lat prosze mi napisac prawde.

trzeba obejrzeć ale raczej nic groźnego pod warunkiem ze wynik histopatologiczny z usuniętych migdałków był prawidłowy