Grudki w obrębie szyi a możliwe dolegliwości

Witam. Zauwazylam, ze na szyi, z przodu, tka jakby na krtani i niżej, mam 2-3 malutkie grudki, ktore delikatnie sie ruszają. Generalnie nie bolą, chyba se mocno przycisnę. Czy to moze byc cos poważnego? Laryngolog "olał" moje pytanie podczas ostatniej wizyty.

niestety trudno ocenić nie wiedząc. Czas na zmianę laryngologa , jesli Pani nie odpowiedział. Pani ma prawo pytać bo to Pani zdrowie !