Grzybica jamy ustnej a antybiotyk

Witam....po kilkumiesiecznej antybiot.o szerokim spectrum oraz sterydow do ucha nabawilam sie grzybicy jamy ustnej oraz dziasel mam tez powiekszony jeden migdal.?Po kilku miesiacach lekarka wpadla na pomysl by dac na wymaz z gardla..... Wynik...Candida Species wynik dodatni licznosc koloni obfita. Co to oznacza?w dalszym ciagu mam na lukach okolomigdalkowych naloty zaczelam pedzlowac sama jodyna ....tu w Plocku to niema odpowiedniego lekarza by pomogl Dlatego prosze o pomoc porade Pozdrawiam

Szkoda ,że ta lekarka nie wpadła na ten pomysł przed rozpoczęciem leczenia w ciemno. Szybko opuść tą lekarkę jak chcesz żyć. Nic już nie rób przez miesiąc, nie chodź już do lekarzy. Organizm sam da sobie radę, tylko nie chodź już do pisarzy antybiotyków, proszę.