Gulka w obrębie gardła
Witam. Od pewnego czasu po lewej stronie gardła wyczuwam kulkę przy dotyku, jest ona większa, niż po prawej stronie gardła. Gdy się zdenerwuje, lub zmęczę, to wyczuwam ucisk i lekkie kłucie, oraz dziwny ból. Miewam chrypkę i suchy kaszel. Bardzo proszę o pomoc, bo obawiam się, że może być to coś poważnego :( w wtorek idę do lekarza rodzinnego, aby mnie zbadał i mam zamiar zrobić USG tarczycy ( ponieważ choruję na Haschimoto) węzłów chłonnych i ślinianek. Pozdrawiam, Sandra

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Pani postępowanie jest jak najbardziej prawidłowe. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.