Gulka w obrębie gardła

Witam. Od pewnego czasu po lewej stronie gardła wyczuwam kulkę przy dotyku, jest ona większa, niż po prawej stronie gardła. Gdy się zdenerwuje, lub zmęczę, to wyczuwam ucisk i lekkie kłucie, oraz dziwny ból. Miewam chrypkę i suchy kaszel. Bardzo proszę o pomoc, bo obawiam się, że może być to coś poważnego :( w wtorek idę do lekarza rodzinnego, aby mnie zbadał i mam zamiar zrobić USG tarczycy ( ponieważ choruję na Haschimoto) węzłów chłonnych i ślinianek. Pozdrawiam, Sandra

Lek. Tomasz Budlewski

Pani postępowanie jest jak najbardziej prawidłowe. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.