Guz na wątrobie u 56-latki

Witam. Guz na watrobie,pierwotniak we wczwsnym stadium,marskosc watroby i wirus typu C.Mam 56 lat. Jakie rokowania? Prosze o odpowiedz.Pozdrawiam Alicja.M.

Za mało informacji na ten temat czyli aktualnych wyników badań obrazowych (np. tomografia komputerowa), np. biopsji wątroby, badań laboratoryjnych (oceniających funkcję wątroby), aby określić w konkretny sposób rokowania.