Guz zlokalizowany w górnej części kikuta pochwy

Guz zlokalizowany w górnej części kikuta pochwy po stronie prawej o wymiarach 1,8×1,6×1,7!naciek w obrębie pochwy w części przysrodkowo-gornej obejmuje całą grubość ściany pochwy i dochodzi do opadającej tkanki tłuszczowej w którą wnika na głębokość ok 0,2cm!Mama ma usunięta macice 12 lat temu ni może juz mieć naświetlania i jest po 6 cyklach chemii to był wynik MR rak płaskonabłonkowy chciałbym się dowiedzieć jakie są rokowania?

Należy w tej sytuacji ocenic możliwości ponownego leczenia chirurgicznego (konsylium chirurgiczno-radilogiczne). Rozumiem ze sprawa dotyczy wznowy miejscowej. Nie można jednoznacznie ocenic perspektyw, choc ewidentnie to poważna sytuacja.