Guzek na piersi a badanie USG
wyczułam guzka na piersi około miesiąca temu wizytę na USG mam na 28 czy USG to badanie na ktorym dowiem się od razu czy to poważne?

KOBIETA, 48 LAT ponad rok temu
Magdalena Mroczek
83 poziom zaufania
Czasami po badaniu usg można określić charakter zmiany, czasem jest to niemożliwe i wtedy trzeba wykonać bardziej specjalistyczne badania.