Guzek w obrębie kolana o charakterze tłuszczaka

Witam, Jakś czas temu zauważyłam guzka z tyłu kolana. Zrobiłam więc USG na którym wyszło że jest to tłuszczak. Noga zaczęłam boleć i to bardzo a ból zaczął się rozchodzić coraz to wyżej. Dodatkowo podobnie, jednak nie tak intensywnie zaczęła mnie bolec druga noga. Czy lekarz robiący USG mógł pomylić tłuszczaka z mięsakiem ???Pytałam czy to coś poważnego ale powiedziano mi że nie, ale skąd ten narastający ból wychodzący z miejsca (okolica dystalana nad dołem kolanowym ) w którym jest tłuszczak.

Proponuję wizytę u dobrego chirurga , który zbada przede wszystkim , a poza tym zinterpretuje wyniki badań i zaplanuje dalsze leczenie! zż