Ile może potrwać taki ból pleców?

Witam, dzisiaj w pracy cofając wózkiem podobnym do tego na zdjęciu (około 12 km/h) uderzyłem w osłonę regału. Można porównać to do uderzenia w ścianę. Uderzyłem lewą stroną pleców w metalowe obramowanie ścianki oddzielającej kierującego od wideł. Po 2 godzinach od zdarzenia strasznie boli mnie zaznaczona część pleców. Lekko również żebra na wysokości tego miejsca. Ile może potrwać taki ból? Nawet schylenie się żeby nałożyć buta jest zbyt dużym wezwaniem. Nie mówiąc już o podniesieniu 10-15kg

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postepowanie