Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 6 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ile może trwać wydalenia kamienia z moczowodu?

Witam, w środę trafiłam z silnym bólem na sor jak się okazało była to kolka nerkowa. W moczowodzie mam niewielki kamien.Po spędzonej tam nocy i podaniu kilku kroplowek wróciłam do domu, w czwartek cały dzień leżalam i wymiotowalam z bólu. Teraz jest lepiej ale muszę ten kamień urodzić za duży nie jest ale trochę się już to ciągnie ile może to trwać? Skąd mam wiedzieć czy to już? Mam się umówić na usg(W usg nic nie wyszło Tylko rtg) bądź rtg w celu sprawdzenia czy on tam dalej jest ?
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

No-Spa + dużo wody i skakanka = może w ogóle nie musi być wydalony ale powinno być dobrze :)
badania:
krew: Ca. PO4, Na. K
mocz: dobowa zbiórka na Ca


www.doktorsawicki.pl

Specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych oraz endokrynologii. Naukowo i zawodowo ukierunkowany na problemy diagnozowania i leczenia chorób układu kostnego, w tym rzadkich chorób kości. Współzałożyciel Polskiej Fundacji Osteoporozy
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy