Ile trwa krwawienie po pierwszym stosunku seksualnym?

Jak długo może lecieć krew po pierwszym razie.? Czy to że jestem przeziębiona i biorę lekarstwa to ma jakieś znaczenie ?

Leki przeciwzapalne stosowane w przeziębieniach mają wpływ na parametry krwawienia i krzepnięcia.
Proponuję jednak zwrócić się do ginekologa, być może stwierdzi on potrzebę oceny wskaźników hematologicznych.
Pozdrawiam. JW