Ile trwa mój cykl miesiączkowy?

Witam. Jeżeli dostaje miesiaczke zawsze 22dnia miesiąca oznacza to, ze mój cykl trwa 30 dni, 31 czy 32dni? Teoretycznie licząc od 22 dnia miesiaca do 22dnia miesiaca jest 30dni, ale pierwszy dzien krwawienia to pierwszy dzien cyklu czyli od 22 do 22 jest 31dni? Jak to liczyć gdy miesiąc ma 31dni A nie 30?

Proszę policzyć ile dni mija od pierwszego dnia miesiączki do ostatniego dnia przed kolejną. Tyle trwa cykl. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.