Infekcja pochwy a stosowanie krążka antykoncepcyjnego

Dostałam od ginekologa antykoncepcyjne w postaci krazka po pierwszym zastosowaniu po wyciągnięciu dostałam stanu zapalnego wizytę mam u ginekolog za tydzień w czwartek a w środę musiała bym włożyć kolejny krążek czy mogę zastosować na dzień dzisiejszy globulki betanida i równocześnie krążek czy przerwać kuracje

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie objawy? proponujuę udac się do lekarza ginekologa wczesniej.