Informacja o złamaniu kości ramiennej z przemieszczeniem po 10 dniach od urazu

witam czy to mozlwe zeby stwierdzic po 10 dniach zlamanie kosci ramiennej z przemieszczeniem./syn w dniu urazu spadl z bramy był na sor był duzy obrzek i zasininienie zrobiono rtg nie stwerdzono zlamania tylko napisano na karcie skrecenie lokcia zalozono szyne gippsawa a tu po 10 stwierdzaja zlamanie z przemieszcze niem sy n miał skrecana reke na sruby czy tak moglo sie zdarzyc

Aleksander Ropielewski

Nie potrafię stwierdzić tego jednoznacznie. Najpewniej doszło do przeoczenia jednak bez oceny badań obrazowych trudno mi to stwierdzić.