Intensywne ćwiczenia i wydzielina z krwią z pochwy

Witam, mam pytanie od grudnia zaczęłam dość intensywnie ćwiczyć na siłowni 3 razy w tygodniu po ok 1,5 h, w drugim tygodniu ćwiczeń po zajęciach zauważyłam krew wraz ze śluzem... zdarzało się to przez tydzień a teraz zanikło, ostatni okres miałam 22.11 więc nie możliwe aby to były pozostałości po okresie, kolejny powinnam dostać 17,12 jest 31,12 a ja dalej nie mam okresu, dodam również iż mam regularny okres ale byłam poddana dużym stresom... jaka jest przyczyna iż spóźnia mi się okres ?

Po pierwsze proszę wykonać test ciążowy. Jeśli wynik będzie ujemny i nie będzie okresu powyżej 2 miesięcy, proszę zgłosić się do ginekologa. Przyczyną tego stanu oczywiście może być nadmierny wysiłek fizyczny niepoparty prawidłowym odżywianiem i uzupełnianiem płynów.