Interpretacja badania 4 lata po wycięciu gruczolakowłókniaka w obu piersiach

proszę o interpretacjęmoich badań 4lata temu miałam wycinanego gruczołakowłókniaka.w obu piersiach uwidoczniono mnogie lite, dobrze ograniczone guzki tkankowe o ultrason.cechach gruczołakowłókniaków. w prawej na godz 8 obwodowo guzek 8x6mm i kształtujace sie lite guzki o wym 9x5 mm i 6x5 mm w okolicy zabrodawkowej. w lewej piersi na godz 11 guzek 22x12 mm i na godz 12 guzek 17x9mm. w czesci obwodowej na godz 3 w ok.po wyc. guzku obszar obnizonej echogenicznosci.birads 3. badanie usg przed miesiaczk

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest odpowiednia kontrola. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.