Interpretacja markerów nowotworowych u 30-latki

Proszę o interpretację wyników markerów nowotworowych CA-15.3 (ICD-9 I43) wynik 11,72 U/ml zakres referencyjny 0,00-25,00 CEA153 0,966 ng/ml palący (0,6,9) niepalący (0-5) CA125 I41 14,62 U/ml [<35] Wcześniej na nic się nie leczyłam. Lekarz prowadzący mnie zbywa i twierdzi że mam nerwicę. Badania robiłam prywatnie dla siebie ponieważ od kilku miesięcy cierpię na uciski w klatce piersiowej

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

wyniki są w normie. Jeśli nie jest Pani zadowolona z lekarza to proszę udać się do innego.

Pozdrawiam.