Interpretacja wyników badań 2-latka

Witam, właśnie odebrałam wyniki badań mojego 2-letniego syna. Proszę o pomoc w interpretacji. RBC 4,77, HGB 13, HCT 37,5%, MCV 78,6, MCH 27,3, MCHC 34,7, RDW-CV 13,3%, RDW-SD 31,2, WBC 16,7 TYS., LYM%  45,3%, MXD% 12,7%, NEU% 42%, PLT 472 TYS., PDW 11,8, MPV 10, P-LCR 25,3%, pisze jeszcze na drugiej stronie: OBECNE POJ. LIMFOCYTY ODCZYNOWE I WZÓR KRWINEK BIAŁYCH PAŁ. 1, SEGM 32, EeOS. 3, BASO- LIMF. 61, MANO 3. DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Wyniki przez Panią przytoczone, sugerują ostrą infekcję, zapewne bakteryjną. Czy to był powód wykonania tego badania? Proszę zgłosić się do lekarza pediatry w celu zbadania i wdrożenia odpowiedniego leczenia.