Interpretacja wyników badań hormonów tarczycy oraz zmęczenie i wypadanie włosów

Prosze o interpretacje wynikow tarczycy: TSH 1,61 (norma 0,27-4,20) FT3 2,92 (norma 2-4,43) FT4 1,39 (norma 0,932-1,71). Niby wszystko w normie a ja czuje sie zmęczona, wypadaja mi wlosy, waga spadla do 45kg, mam plamienia i obfite miesiaczki, spadlo libido, jest mi zimno, mam mniej sily, jakues stany depresyjne, lękowe. Nie wiem gdzie szukac przyczyny.

Dzień dobry,

Proszę na wszelki wypadek oznaczyć sobie steżenie antyTPO i aTG, Czasami podwyższone miano przeciwciał na długo wyprzedza wystąpienie "widocznej" w zaburzeniach hormonalnych choroby tarczycy. Warto również oznaczyć stężenie ferrytyny. Aby włosy Pani odrastały stężenie ferrytyny powinno wynosić ok. > 70, aby zastopować ich wypadanie ok. > 40. Proszę równie wykonać zwykłą morfologię i z wynikami udać się do lekarza.
Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz