Interpretacja wyników EEG u dziecka

Witam,bardzo proszę i interpretacje wyników EEG mojego synka Czynność podstawowa w okolicy ciemieniowo-potylicznej składa się z fal alfa 8-9 Hz o ampl do 150 uV.w sennośći i lekkim śnie wraz z wrzecionami snu występują uogólnione,z przewagą okolicach parasagitalnych,serie fal wolnych 2-5 Hz i fal ostrych o ampl.do 500 uV.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Na podstawie bezpośredniego badania lekarskiego oraz łącznej interpretacji powyższego badania będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.