Interpretacja wyników histopatologicznych u 54-latka

Proszę o interpretacje wyników histopatologicznych : carcinoma ductale nst mammae g2 cutem infiltrans ac invasio lymphovasorum estrogen receptor PS-5 IS-3 TS-6 progesteron receptor PS-5 IS-2 TS-7 K67 20% her2 (2+)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik oznacza: Rak przewodowy sutka o pośrednim stopniu złośliwości naciekający skórę oraz naczynia chłonne. W celu uzyskania szczegółowych informacji sugeruję konsultację ze specjalistą onkologiem.