Zapytaj lekarza

7 4 2 , 3 9 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Interpretacja wyników u 14-miesięcznego dziecka

Badania 14-miesiecznego dziecka. Morfologia prawidłowa, niepokoi mnie rozmaz krwi: gran. segmentowane 20 (25-60), gran. kwasochłonne 6 (1-5), limfocyty 69 (25-50), monocyty 6 (1-6). CZY TO MOŻE BYĆ ZWIĄZANE Z ALERGIĄ? W moczu wszystko OK, z wyjątkiem - liczne moczany bezpostaciowe. BADANIA BYŁY WYKONANE, PONIEWAZ CÓRKA ŚPI NIESPOKOJNIE I OSTATNIO MAŁO JADŁA. NA CHWIĘ OBECNĄ ZACZĘŁA JEŚĆ.
ponad rok temu

Parenting.pl

Parenting.pl to nowoczesny portal przeznaczony przede wszystkich dla obecnych i przyszłych rodziców, ale również dla osób zainteresowanych tematyką związanych z rozwojem i zdrowiem dziecka. Serwis posiada bogatą bazę treści.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Droga Pani!

Wyniki podane przez Panią nie są niepokojące. Są one w granicach normy. Normy podawane przez laboratorium odnoszą się do dorosłych, a nie do dzieci. W przypadku dzieci do 4 roku życia stosunek liczby neutrofilii (granulocyty segmentowe) do limfocytów jest odwrotny niż u dorosłych, czyli więcej jest tych drugich. Normy odnośnie innych składników krwi też są nieznacznie inne. Nie ma powodu do niepokoju.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy