Interpretacja wyniku badania histopatologicznego u 42-latki

Proszę o interpretacje wyniku histopatologicznego: 23604-1-kanał- skąpe fr. tkankowe, A23604-2-jama-skąpe fr.tkankowe fragmenta partim polyposa endometrii proliferativi, fragmenta parva endocefrvicis ac epithelii plan typici.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany opis badania wskazuje na występowanie zmian łagodnych. Niemniej jednak wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.