Interpretacja wyniku badania moczu 22-latki
Witam. Właśnie odebrałam wyniki badań moczu i trochę zaczęłam się niepokoić. Analiza ogólna Przejrzystość-mętny pH- 7.0 Leukocyty-70 Erytrocyty-200 Azotyny-obecne Osad moczu Leukocyty: 2-3-4 Erytrocyty wyługowane 1-2-3 Erytrocyty świeże 15-18-20 Nabłonki płaskie- d.liczne Bakterie- d.liczne w prep. Kryszt. szczaw. wapnia- d.liczne w prep Fosforany bezpostaciowe- d.liczne w prep. Co to może oznaczać? Miałam robione usg nerek, ale wszystko wyszło w porządku.

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego, wyniki wskazują na infekcję ukladu moczowego.